CK DAKOL
 
 
Kancelář
Petrovice u Karviné 570
735 72 Petrovice u Karviné
Tel.:
Fax:
Mobil:
E-mail:
+420 - 596 323 485
+420 - 596 323 486
+420 - 777 301 778
ck_dakol@dakol-karvina.cz

i-kurzy.eu - aktuální kurzy bank každý den

Názory klientů

Stejně jako v loňském roce, strávili i letos klienti Arkadie poslední zářijový týden, spolu se studenty soukromého dubského Gymnázia J.A.Komenského, na Makarské riviéře u Jaderského moře. Šest školáků, pět klientů stacionáře a dva klienti rehabilitačních dílen, spolu se třemi asistenty, byli součástí integrovaného pobytu, při kterém se setkali dvě, na první pohled odlišné skupiny mladých lidí. V průběhu pobytu ale zjistili, že mají i mnohé společné.

  Jadran na přelomu léta a podzimu přivítal všechny krásným slunečným počasím, rekreační zařízení pak výbornou stravou, od ranních švédských stolů, přes polední speciality na terase u moře, až po večeře v podobě české klasiky. Na programu, jak jinak, bylo koupání a slunění,  hry v moři i u moře, pěší výlet do skal k památníku, večerní procházky po plážích a nakupování na tržnici, diskotéky.  Za podpory studentů a pedagogů gymnázia Dubí, spřízněných kamarádů a přátel různých profesí si všichni užili vodní šlapadla, dostatek zmrzliny i různých pamlsků, někteří byli účastníky večerní kadeřnické šou. „Část účastníků je ze sociálně slabších rodin, a ti, díky finanční podpoře ze sponzorských darů,  poprvé a možná naposled ochutnali slanou vodu a sílu sluníčka“, říká Zuzka Nétková, jedna z asistentů a vedoucí stacionáře Arkadie.

  Dík za nezapomenutelný zážitek patří sponzorům akce, studentům i pedagogům dubského gymnázia, personálu rekreačního zařízení i asistentům z řad pracovníků Arkadie.

 (p. Jaroslava Turková, Gymnázium Jana Amose Komenského s.r.o., Dubí u Teplic)

Letos zde na Trpanji bylo skvělé koupání, ležíme, pijeme, pojídáme, velkou radost z toho máme. A ta zdejší obsluha to je dar jak od boha. Šakali nám tady vyli, někdy nás i vyděsili. Příští rok pojedeme zas, už se těšíme na Vás.
(Kánští )

Hodně smíchu, plno pohody, ke stížnostem žádné důvody. Personál byl velmi milý, děkujeme za tu píli. Ať se Vám tu dobře daří, obsluhuje, smaží, vaří. Chlapci, jste moc šikovní, ať Vám to tak vydrží. Žádné trable, velká sranda, to Vám přeje Ochodkovic banda.

...čtu tady samou chválu na kolektiv od Dakolu. …super bylo grilování, ryby skvělé – jen k sežrání, určitě se uvidíme, když vás opět navštívíme. Už jen verš Dakol - alkohol nepřináší žádný bol. Tak ať i nadále tady každý slastně čvachtá, to vše Dakolákům přeje Jirka Basta.

„Dovolená ta nás těší, hlavně, když je s Dakolem. počasí nám hodně přálo, sluníčko neustále hřálo, pivo bylo chlazené a večeře výborné.“
(Pěchulovi a kolektiv)

„Moc se nám tu líbilo! Poslední večer jedeme na plné obrátky. Příští rok se jistě vrátíme zpátky ...“
(Švrčkovi a Znojmáci)

„Na dovolence s Dakolem, byl jsem velmi spokojen. Chutnalo nám papáníčko, Super bylo i pivečko a přibrali jsme i nejedno kilečko. V Chorvatsku je spokojen, kdo cestuje s Dakolem.“
(Morcinkovi a kol.)

„Byli jsme překvapeni nebývale příjemnou obsluhou a nezvyklou ochotou personálu. Prostředí a ubytování vynikající. Jídlo velmi dobré. Určitě se budeme vracet.“
(Pořízkovi Prostějov)

Děkujeme za příjemně strávený pobyt, velmi dobrou obsluhu, dobré jídlo. Velice se nám líbil přístup a chování vedoucího střediska k rekreantům, Sylvě a Davidovi. Moc jsme si pochutnali na jídlech připravených na roštu. Za rok přijedeme znovu ve větším počtu. Děkujeme, Vaši rekreanti.
(Sikorovi a Manovi )

Jsme tady již třetí rok za sebou, což samo o sobě svědčí o tom, že jsme tady spokojeni, skoro jako doma. Kuchař se činil, obsluha baru taky, nic nám nechybělo. Příští rok nás tu máte zase asi ve stejném čase. To píšeme proto abyste měli dostatek času zajistit „ tam nahoře“ trošku lepší počasí.
(rodiny Fišerových a Kupkových)

Makarská riviéra to je sen Jestli nám to výjde tak s Dakolem příští rok přijedem. Jídlo super, obsluha taky, doufám, že nás doma při vaření netrefí šlaky. Moc děkujeme
(Alena, Pavlík, Milan Pocielovi)

Byli jsme už na Kanárech, po česku zas na kole, nejlepší však dovolená byla tady s Dakolem. Večer trochu poezie, od ferneta panáček, nejkrásnější však, když hraje vážnou hudbu „ Janáček.“ Jídlo jako v Grand hotelu, to zde byla vážně síla, vezeme si každý domů navíc asi čtyři kila. Obsluha má jedničku, za rok jsme tu zase znova, Marušce a taky Evě
Díky – parta z Tovačova

Děkujem srdečně všem zaměstancům Dakolu za vlídný a ochotný přístup ke všem možným i nemožným přáním, které jsme měli. Neděkujem kuchařkám za kila co máme navíc na nejviditelnějších partiích. Přesto, bude-li to možné podstoupíme tuto zatučňovací kůru znovu.
(Golasovi, Kulišťákovi, Jurášková, Manová)

Rekreace už nám končí, u grilování kotlet se všichni loučí. CK Dakol i Chorvatsko se ukázalo, že se mohou pyšnit a ne málo. Každý večer u „ Janáčka“ jsme seděli a na perfekt obsluh jsme hleděli. Paní kuchařka i pan Jarek byli prima, udělalo své i dobré klima. Počásí nám ne vždy přálo, i tak přijet sen . za to stálo.
(rodina Tchurzova)

Dovolená v moc hezkém místě s idealním počasím, mořem, bahnem. V pokoji jsme spali jako zabití. Obsluha bezchybná, výborné snídaně, to vše byli klady této dovolené.
(Dalibor a Jan s Jablonce nad Nisou)

V Trpanji je krásně a nám už je jasné, že přijedem zas. Rekreace končí, všichni se už loučí. Dobře jsme se bavili, moře pivečka ( Janáčka ) vypili. Chutnalo nám skvěle, děkujeme vřele. Kuchařka Svaťa je skvělá, dobrá jídla dělá. Za příjemnou dovolenou děkujeme.
(manželé Kaizorovi)

Copyright © 2002-2005 CK DAKOL, s.r.o.          Provozováno na systému: STOVKA - rezervační systém pro cestovní kanceláře