CK DAKOL
 
 
Kancelář
Petrovice u Karviné 570
735 72 Petrovice u Karviné
Tel.:
Fax:
Mobil:
E-mail:
+420 - 596 323 485
+420 - 596 323 486
+420 - 777 301 778
ck_dakol@dakol-karvina.cz

i-kurzy.eu - aktuální kurzy bank každý den

Poznávací zájezdy

Objednávejte na ck_dakol@dakol-karvina.cz

777 301 778

 ADVENTNÍ VÍDEŇ S MICHAELOU UHLÍŘOVOU 

2. 12. 2017

Program:

Odjezd z Karviné, Havířova a Ostravy přibližně v 5.00 hod. V případě skupinek zájemců od 5 výše zajistíme svoz na odjezdová místa.

Příjezd do Vídně v dopoledních hodinách, poté absolvujeme půldenní prohlídku centra Vídně s průvodkyní Michaelou Uhlířovou. Uvidíme Karlskirche, Státní Operu, hotel Sacher, Albertinu, Augustiánský kostel, Korutanskou třídu, Císařskou hrobku, dóm sv. Štěpána, Chrám sv. Petrova, Hofburg, Parlament a Radnici. Další program bude na Vás, můžete navštívit slavné adventní trhy, muzea, galerie, či si dát slavný dort Sacher v některé z vídeňských kaváren. Odjezd z Vídně je plánován na 18.00.

Příjezd do ČR v pozdních večerních hodinách.

Cena zahrnuje: dopravu autobusem, průvodce, pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje: cestovní pojištění (léčebné výlohy, úraz, storno zájezdu, odpovědnost, zavazadla), vstupy do památek.

Cestovní pojištění za Vás můžeme sjednat: 25 Kč/den

Důležité informace:

Program zájezdu může být přizpůsoben aktuálním podmínkám ve Vídni. Časy příjezdu a odjezdu autobusu budou upřesněny v pokynech před odjezdem.

Každý účastník zájezdu můžete absolvovat jen část programu, která mu vyhovuje a sejít se později na určeném místě odjezdu.

Vstupné do památek pro zájemce:

Vídeňská Schatzkammer: 12 EUR, studenti/senioři - 9 EUR

Schmetterlinghaus: 6,50 EUR

Císařská hrobka: 5,50 EUR

Karlskirche: 8 EUR

Stephansdom: 5,50 EUR, vstup na věž (schodiště) - 4,50 EUR, výtah - 5,50 EUR

Hofburg (Císařské apartmány, Sisi muzeum a Silberkammer): 13,90 EUR, dítě - 8,20 EUR, student - 12,90 EUR - včetně českého audio průvodce

Albertina: 12,90 EUR (audioprůvodce v cizím jazyce 4 EUR), senioři - 9,90 EUR, děti do 19 let - zdarma

Letohrádek Belvedere (dolní + horní + oranžerie): 20 EUR, senioři - 17 EUR, děti do 18 let - zdarma

Přihlásit se můžete ZDE

 

 

ADVENTNÍ VÍDEŇ & PRŮVOD ČERTŮ V RETZU S MICHAELOU UHLÍŘOVOU 9. 12. 2017

Program:

Odjezd z Karviné, Havířova a Ostravy přibližně v 5.00 hod. V případě skupinek zájemců od 5ti výše zajistíme svoz na odjezdová místa.

Do Vídně přijedeme v dopoledních hodinách, poté absolvujeme půldenní prohlídku centra Vídně s průvodkyní Michaelou Uhlířovou. Uvidíte pamětihodnosti a samozřejmě adventní trhy. Poté se společně přesuneme autobusem do města Retz, kde navštívíme adventní trhy a shlédneme slavný průvod pekelných čertů krampusů. Slavný průvod patří k  jedněm s nejstrašidelnějších v Rakousku. Budeme se společně bát a obdivovat dech beroucí masky čertů, které se dědí z generace na generaci. Odjezd z města Retz plánujeme po ukončení průvodu 18.00 – 19.00 hod.

Příjezd do ČR v pozdních večerních hodinách.

Cena zahrnuje: dopravu autobusem, průvodce, pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje: cestovní pojištění (léčebné výlohy, úraz, storno zájezdu, odpovědnost, zavazadla), vstupy do památek.

Cestovní pojištění za Vás můžeme sjednat za 25Kč/den.

Důležité informace:

Program zájezdu může být přizpůsoben aktuálním podmínkám ve Vídni a v Retzu. Časy příjezdu a odjezdu autobusu budou upřesněny v pokynech před odjezdem.

Každý účastník zájezdu může absolvovat jen část programu, která mu vyhovuje a sejít se později na určeném místě odjezdu.

 Tento termín zájezdu je plně obsazený.

 

 PERLY A POKLADY CHORVATSKA

 

Vycestujte s námi na nádherný poznávací zájezd do země plné zážitků - Chorvatska.
Chcete se vyhnout přeplněným plážím? Užívat klidu na bezpečné dovolené a zároveň toho také spoustu poznat? Neomezujte se na jedno místo během Vaší dovolené, poznejte jedny z největších pokladů této země. Ať už to budou historické památky ze seznamu UNESCO, jedny z nejkrásnějších národních parků Krka a Plitvice nebo tzv. “perla Jadranu“ Dubrovník, to vše a ještě víc si můžete užít s naším poznávacím zájezdem do Chorvatska. 
Nechte si naservírovat pravé kalamáry, balkánskou pljeskavicu, nalít trochu červeného nebo bílého vína, povozit se na lodičce a odvézt výborný olivový olej. Zkrátka, pojeďte s námi ochutnat Chorvatsko!

UBYTOVÁNÍ A STRAVA
Hotel Resnik ** (Kaštel Štafilić) - ubytování s polopenzí (snídaně, večeře formou bufetu) ve dvoulůžkových pokojích (jiný typ pokojů na vyžádání) se spojenými nebo oddělenými postelemi, balkonem, WC, sprchou a TV. Wi-Fi zdarma. Hotel má klimatizovanou restauraci, vlastní hotelovou pláž, hotelový bar, tenisové kurty, basketbalové a fotbalové hřiště, hřiště na házenou.

 

PROGRAM

DEN 1: Odjezd z ČR v odpoledních hodinách.
DEN 2: Během dopoledne příjezd do Chorvatska – Kaštel Štafilić. Ubytování v hotelu a volný čas u moře. Podvečerní přejezd do městečka Solin, bývalého hlavního města římské provincie Dalmácie a rodiště císaře Diokleciána. Návštěva vesničky Klis nad Splitem a jeho pevnosti – večerní panorama Splitu s výhledem na celé město, ostrovy Šolta a Brač. Přejezd do hotelu.
DEN 3: Další den nás po snídani čeká návštěva města Šibenik, které leží na ústí řeky Krky s katedrálou sv. Jakova, zapsanou na seznamu UNESCO. Možnost návštěvy pevnosti sv. Mihovila. Následně přejedeme do městečka Skradin, kde se nalodíme a poplujeme do jednoho z nejkrásnějších národních parků Chorvatska - Krka. V odpoledních hodinách návrat zpět se zastávkou v Trogiru, jehož centrum je zapsáno na seznamu UNESCO. Přejezd na večeři do hotelu.
DEN 4: Během celého dopoledne pobyt u moře. Odpoledne pojedeme na výlet do Splitu. Projedeme městem, uvidíme slavný stadion Poljud a navštívíme centrum a splitskou Rivu, kde uvidíme největší chorvatský přístav a Diokleciánův palác (možná individuální návštěva). Návštěva místních trhů a individuální program. Večerní přejezd zpět do hotelu.
DEN 5: Další den našeho zájezdu nás čeká přejezd do Dubrovníku – perly Jadranu. Prohlídka města a památek s místní průvodkyní. Možná návštěva hradeb, výjezd lanovkou na horu Srdj s nádherným panorama celého Dubrovníku. Odpolední návrat do Kaštelu. Po cestě možnost nákupů v Bosně a Hercegovině (Neum), zastávka na panorama Baćinských jezer a podvečerní návštěva města Makarská – centra Makarské riviéry. Průjezd unikátním tunelem Sveti Ilja v pohoří Biokovo. Návrat do hotelu.
DEN 6: Po snídani pobyt u moře. V poledních hodinách odjezd do nejznámějšího národního parku Plitvická jezera (UNESCO) s krasovými jezery navzájem propojenými průtoky a s více než 140 vodopády. Ve večerních hodinách odjezd do České republiky.
DEN 7: Návrat do ČR v dopoledních hodinách.

CENA ZAHRNUJE

 Vstupné do NP Krka, plavba lodí Skradin – Krka

 Vstupné do pevnosti Klis

 Místní průvodce v Dubrovníku (česky hovořící)

 Vstupné do NP Plitvická jezera

 1 místo v autobuse, dopravu

 1 zavazadlo, 1 palubní tašku

 Ubytování ve dvoulůžkovém pokoji s polopenzí (4 noci)

 Pojištění cestujících, léčebných výloh a zavazadel na 100 mil. Kč během přepravy

 Delegát/zástupce/průvodce (během celého pobytu)

CENA NEZAHRNUJE

 Cestovní a úrazové pojištění (během pobytu) bez pojištění storna 27,- Kč / den

 Cestovní a úrazové pojištění (během pobytu) s pojištěním storna 30,- Kč / den

 Vše ostatní co není uvedeno v popisu: cena zahrnuje.

 Příplatek za neobsazené lůžko 1.000 Kč

NÁSTUP/VÝSTUP

Praha 14:30
Jihlava 15:30
Brno 17:30
Mikulov 18:30

Příjezd do Chorvatska v ranních hodinách. Návrat do ČR během ranních/dopoledních hodin.
* Časy odjezdu jsou pouze orientační a budou upřesněny v odbavení.

 

Termín

Počet nocí

Dosp. os. od

Typ dopravy

pá 02.06.2017 - čt 08.06.2017

6 nocí

10 990 Kč, 8 990 Kč

Autokarem

pá 15.09.2017 - čt 21.09.2017

6 nocí

10 990 Kč, 8 990 Kč

Autokarem

 

 

 

 

 

  Pojištění CK proti úpadku

CENA NEZAHRNUJE

  Vstupné do památek

  Cestovní a úrazové pojištění (během pobytu) bez pojištění storna 27,- Kč / den

  Cestovní a úrazové pojištění (během pobytu) s pojištěním storna 30,- Kč / den

  Příplatek za jednolůžkový pokoj

NÁSTUP/VÝSTUP

Praha

Termín

Počet nocí

Dosp. os. od

Typ dopravy

čt 13.04.2017 - po 17.04.2017

4 noci

8190 Kč,  6 490 Kč 

Autokarem

pá 05.05.2017 - út 09.05.2017

4 noci

8190 Kč,  6 490 Kč 

Autokarem

POZNÁVÁNÍ BALKÁNU

 (BOSNA A HERCEGOVINA, ČERNÁ HORA, CHORVATSKO)

Nádherný poznávací zájezd po Bosně a Hercegovině, Chorvatsku a Černé Hoře. Během 10 denního zájezdu poznáte zajímavá místa těchto zemí, jako například hlavní město Bosny a Hercegoviny – Sarajevo, multikulturní Mostar, vodopády Kravica, oblast Imotski v Chorvatsku, „perlu Jadranu“ – Dubrovník, Korčulu, ale také Černou Horu.
Navíc si vychutnáte komfort pobytu stále v jednom hotelu, tzn., že si nemusíte každý večer balit svá zavazadla k dalšímu ubytování. Jednotlivé cesty za poznáním budeme absolvovat luxusním klimatizovaným autobusem.

 

PROGRAM

1. DEN: V poledních hodinách odjezd z řady měst z ČR. Noční přejezd do Bosny a Hercegoviny.
2. DEN: Během dopoledne příjezd do Bosny a Hercegoviny a jediného pobřežního města – Neum. Ubytování v hotelu a celodenní pobyt v Neumu (relaxace a odpočinek po cestě). Možnost koupání, welcome večer s hudbou.
3. DEN: Celodenní výlet do hlavního města Bosny a Hercegoviny – Sarajeva. Prohlídneme si historickou část města, původní dřevěnou mešitu z 16. století, starý kamenný most z roku 1565, srbský pravoslavný kostel z 16. stol. Individuální rozchod. V podvečer návrat zpět do hotelu.
4. DEN: Další den strávíme poznáváním multikulturního města Mostar se světově známým mostem přes řeku Neretvu. Další zastávkou bude město Meďugorje, světoznámé poutní místo, kde se údajně zjevila Panna Marie skupince mladých lidí. Výstup na Podbrdo – vrch zjevení. Poté se přesuneme na nedaleké vodopády Kravica na řece Trebižat – úchvatný přírodní úkaz. Cestou zpět do Neumu si dáme ještě zastávku v městečku Počitelj – historické město sestavené ze středověkých a osmanských prvků.
5. DEN: Navštívíme stát Černá Hora a města kolem zálivu Boka Kotorska – Herceg – Novi (historické centrum), město s malebnou polohou – Kotor (UNESCO) a jeho historické centrum s mnoha památkami a krásné panorama z pevnosti sv. Jana. Podíváme se také do známého přístavu Porto Montenegro, plného luxusních obrovských jachet. Celodenní výlet s průvodcem, procházkami a nádhernými panoramaty zakončíme podvečerní cestou do Neumu, zpět do hotelu.
6. DEN: Po snídani se vydáme na celodenní výlet do Dubrovníku, kde nás čeká prohlídka Starého Města (UNESCO) s místním průvodcem v češtině. Budete mít možnost absolvovat výstup na hradby města, výjezd lanovkou na horu Srď či absolvovat výlet lodičkou na ostrov Lokrum. V podvečer návrat do hotelu v Neumu.
7. DEN: Další den nás čeká výlet do chorvatského města Imotski a přírodní zajímavosti Modré jezero a Červené jezero. Individuální možnost vinné degustace v místním vinařství. Jako další následuje návštěva centra Makarské riviéry, města Makarska a prohlídka centra s průvodcem, nakupování na místní tržnici a volný čas pro objevování či koupání. V podvečer návrat do hotelu.
8. DEN: Celodenní výlet do města Korčula, údajného rodiště Marka Pola. Procházka s průvodcem a návštěva historického centra města. Po individuálním volnu následuje odpolední návrat do Neumu, cestou zastávka ve Stonu, starého pevnostního města s mohutným opevněním s 5,5 km dlouhými hradbami se čtyřiceti věžemi a sedmi pevnůstkami.
9. DEN: Celodenní pobyt v Neumu a relax před večerní cestou zpět do ČR.
10. DEN: Příjezd do ČR v dopoledních hodinách.

 

CENA ZAHRNUJE

  1 místo v autobuse, doprava z ČR a zpět a doprava na výlety

  1 zavazadlo, 1 palubní tašku

 Ubytování v hotelu 3* kategorie ve dvoulůžkovém pokoji s polopenzí (7 nocí)

 Trajekt Orebić – Korčula a zpět

 Vstupné na hradby ve Stonu

 Prohlídka Dubrovníku s místním průvodcem v češtině

 Pojištění cestujících, léčebných výloh a zavazadel na 100 mil. Kč během přepravy

 Profesionální průvodce během celé doby zájezdu

 Pojištění CK proti úpadku

CENA NAZAHRNUJE

 Vstupné do muzeí a galerií a vše ostatní co není uvedeno v „cena zahrnuje“

 Příplatek za neobsazené lůžko

 Cestovní a úrazové pojištění (během pobytu) bez pojištění storna 27,- Kč / den

 Cestovní a úrazové pojištění (během pobytu) s pojištěním storna 30,- Kč / den

 Rezervace Vámi vybraného sedadla (200 Kč)

NÁSTUP/VÝSTUP

 Praha

 Humpolec

 Jihlava

    Brno

 Mikulov

  

  Příjezd do Bosny a Hercegoviny v ranních hodinách. Návrat do ČR během ranních/dopoledních hodin.
* Časy odjezdu jsou pouze orientační a budou upřesněny v odbavení.

 

Termín

Počet nocí

Dosp. os. od

Typ dopravy

pá 02.06.2017 - po 12.06.2017

10 nocí

13 490 Kč, 11 990 Kč 

Autokarem

pá 01.09.2017 - po 11.09.2017

10 nocí

13 490 Kč, 11 990 Kč 

Autokarem

 

SLOVINSKO - MALÁ ZEMĚ PLNÁ VELKÝCH PŘEKVAPENÍ

UBYTOVÁNÍ A STRAVA
Ubytování s polopenzí na Bledu (1 noc) a v Portoroži (2 noci) v hotelích kategorie 3* (snídaně, večeře formou bufetu) ve dvoulůžkových pokojích (jiný typ pokojů na vyžádání) se spojenými nebo oddělenými postelemi, WC, sprchou,TV a Wi-Fi.

PROGRAM

DEN 1: Odjezd z ČR ve večerních hodinách.
DEN 2: V dopoledních hodinách příjezd do Slovinska a návštěva národního parku Triglav, prohlídka nádherného jezera Bohinj. Návštěva unikátního kostela Sv. Jana Křtitele a přechod do soutěsky Korita Mostnice (a údolí Voje s vodopádem) – lehčí turistika ve stínu bukového lesa a pohledem do útrob jinak nedostupné soutěsky kudy teče horská bystřina. V odpoledních hodinách přesun do městečka Bled u stejnojmenného jezera. Návštěva a prohlídka Bledského hradu, který se tyčí nad jezerem. Ubytování v blízkosti jezera.
DEN 3: Po snídani přejezd do nádherného městečka Radovljica s jedním z nejlépe zachovalých středověkých náměstí ve Slovinsku, které si dosud zachovalo svůj šarm bez hektického turistického ruchu. Poté navštívíme komplex Postojanski park, který spadá nejznámější slovinská krasová jeskyně Postojanska jama a hrad Predjamski grad. Krásy jeskyně obdivují návštěvníci již přes 200 let! Malebný Predjamski grad vyzývavě stojí v kolmé 123 m vysoké skalní stěně. Jeho romantickou podobu doplňuje říčka Lokva, jež hluboko pod hradem mizí v podzemí. Ubytování v Portoroži.
DEN 4: Další den nás čekají města Koper a Piran v sobě nesou třetí - středozemskou - podobu Slovinska, kterou navštívíme. Středověké městečko Piran patří mezi nejkrásnější, nejzachovalejší a nejupřímnější středozemská města vůbec. Vedle kultury, přírody, olivového oleje a vína, nabízí ještě prvotřídní sůl. Ve městě Koper s nádherným Prétorským palácem se nachází jediný slovinský mezinárodní nákladní přístav Luka Koper. Ubytování v Portoroži.
DEN 5: Poslední den našeho zájezdu navštívíme hlavní město Slovinska o necelých 300 tisíc obyvatelích, jež se momentálně pyšní titulem Zelené město Evropy. Po jejím okraji se rozprostírají Lublaňská blata, která byla osídlena již v mezolitiku lidmi žijícími v nákolních stavbách. Vloni Lublaň oslavovala 2 000 výročí od založení své předchůdkyně, římské osady Emona. Z Lublaně rovnou přejedeme do Velenje, kde zažijeme podzemní dobrodružství v bývalém uhelném dole, jež v současnosti funguje jako unikátní muzeum. Ve večerních hodinách odjezd zpět do ČR.
DEN 6: Návrat do ČR v ranních hodinách.

CENA ZAHRNUJE

 Vstupné a prohlídku důlního komplexu ve Velenje

  1 místo v autobuse, dopravu

 1 zavazadlo, 1 palubní tašku

 Ubytování ve dvoulůžkovém pokoji se snídaní/polopenzí (3 noci)

 Pojištění cestujících, léčebných výloh a zavazadel na 100 mil. Kč během přepravy

 Profesionální místní průvodce znalý destinace (hovořící česky)

  Využití bazénu v hotelu v Portoroži

CENA NEZAHRNUJE

 Cestovní a úrazové pojištění (během pobytu) bez pojištění storna 27,- Kč / den

 Cestovní a úrazové pojištění (během pobytu) s pojištěním storna 30,- Kč / den

 Vše ostatní co není uvedeno v popisu: cena zahrnuje

 Příplatek za jednolůžkový pokoj - 1.650 Kč

 

*Doporučená částka na vstupy do lázní a objektů: 30 eur
**Vstupné (orientačně): Hrad Bled 10/5 eur, Postojna jeskyně 24/14 eur, Predjamský hrad 12/10 eur, Pretorský palác 3/2,5 eur, Lublaňský hrad 7,5/5,2 eur

NÁSTUP/VÝSTUP

Praha 20:00
Jihlava 21:30
Brno 23:00
Mikulov 0:00

Příjezd do Slovinska v dopoledních hodinách. Návrat do ČR během ranních/dopoledních hodin.
Časy odjezdu jsou pouze orientační a budou upřesněny v odbavení.

Termín

Počet nocí

Dosp. os. od

Typ dopravy

út 04.07.2017 - po 10.07.2017

6 nocí

8 290 Kč,  5 990 Kč 

Autokarem

út 26.09.2017 - po 02.10.2017

6 nocí

8 290 Kč,  5 990 Kč 

Autokarem

 

 

 

 

 

PAŘÍŽ A ZÁMKY NA LOIŘE

Krom nejnavštěvovanějších míst Francie Paříže a Versailles se vydáme například k největšímu zámku na Loiře Chambord, na řece Cher ležící Chenonceau, zámek Villandry nebo klášter Fontevraud. 

PROGRAM

1. den – podvečerní odjezd z Prahy, přes Rozvadov a Německo do Francie. 
2. den – ráno přijedeme do Paříže, prohlídka francouzské metropole.
3. den – návštěva klášteru Fontevraud připomínajícího pevnost. V odpoledních hodinách návštěva renesančního zámku Villandry. 
4. den – začneme prohlídkou romantického zámku Chenonceau, jež překlenuje řeku Cher. Odpoledne se přesuneme k největšímu zámku na Loiře – Chambord. 
5. den – dopoledne návštěva jednoho ze symbolů Francie - zámek Versailles. Po poledni přesun vlakem Paříže, zde bude volný program. Večer odjezd do Prahy. 
6. den – příjezd do Prahy okolo poledne.

CENA ZAHRNUJE

 1 místo v autobuse

 3 nocleh v 3* hotelu (dvoulůžkový pokoj) 

 3 snídaně

 1 zavazadlo, 1 palubní tašku

 Pojištění cestujících, léčebných výloh a zavazadel na 100 mil. Kč během přepravy 

   Profesionální průvodce znalý destinace

 Pojištění CK proti úpadku

CENA NEZAHRNUJE

 Vstupné do památek

 Cestovní a úrazové pojištění (během pobytu) bez pojištění storna 27,- Kč / den

 Cestovní a úrazové pojištění (během pobytu) s pojištěním storna 30,- Kč / den

 Příplatek za jednolůžkový pokoj

NÁSTUP/VÝSTUP

Praha
Beroun
Plzeň
Rozvadov

 

Termín

Počet nocí

Dosp. os. od

Typ dopravy

út 30.05.2017 - ne 04.06.2017

5 nocí

8 190 Kč,  6 490 Kč 

Autokarem

út 12.09.2017 - ne 17.09.2017

5 nocí

8 190 Kč,  6 490 Kč 

Autokarem

 

MONAKO, NICE, JANOV – SAN BARTOLOMEO AL MARE

Poznejte s námi, jak to vypadá na Francouzské a Italské riviéře a v Monaku v krátkém poznávacím zájezdu. Jeden den Vám zůstane na koupání a Váš odpočinek. Co s námi můžete vidět?
Monako – Monacké knížectví je druhý nejmenší stát na světě s rozlohou 2,02 km2 a s 37.800 obyvateli. Monako díky nízkým daním přitahuje milionáře z celého světa. Jejich koncentrace je neuvěřitelná a tvoří cca 30% populace. 
Monte Carlo – přestože Monte Carlo není zrovna destinací pro procházky chtivé turisty, projdeme se a prohlídneme si například Katedrálu Saint Nicholase původně kostel z 13. století, rezidenci monackého prince a přístav s jeho luxusními jachtami, dále okruh formule jedna, casino…
Nice – francouzské městečko ležící na jihu Provance na Azurovém pobřeží jehož založení sahá až do 4. století před n. l., kdy jej založili Řekové. Projdeme se po pobřežní kolonádě (s malíři, herci, hudebníky), vyjdeme ke Castle Hill, odkud budete mít město jako na dlani (nahoru se můžete dostat i vláčkem, či výtahem za poplatek). Zde se nalézá park s botanickou zahradou a vodopádem. Projdeme se po Cours Salea - pěší zóně v centru starého města se sítí úzkých uliček s několika náměstími.
Janov – hlavní město v oblasti Ligurie a provincie Genova. V minulosti bylo hlavním městem mocné Janovské republiky. V roce 2006 byla část historického centra zapsána na seznam Světového dědictví UNESCO. Taktéž je Janov jeden z nejdůležitějších a největších přístavů ve Středozemním moři. 
Čeká nás prohlídka zachovalého centra města a uvidíte například: 100 metrů dlouhý chrám Duomo San Lorenzo, chrám Capella di San Giovanni s relikvií Jana Křtitele, nejstarší kostel ve městě Santa Maria di Castello. Hlavní náměstí Piazza de Ferrari, dále městskou část Strade Nuove s městskými paláci šlechtických rodů z 16-18. století. Dále si na pobřeží prohlédneme 117m vysoký maják Lanterna, přístav Porto Antico s promenádou a přístavištěm jachet a člunů, městskou bránu z roku 1160, věž z 12. století na náměstí stejného jména Torre Embriaci, rodný dům Kryštofas Kolumba a další místa.

PROGRAM

1. den Odjezd ve večerních hodinách z Prahy.
2. den Dopoledne příjezd do Janova, následuje prohlídka města a odpoledne přesun na ubytování. 
3.den Po snídani odjezd do Francie na prohlídku Nice. Po cestě zpět následuje prohlídka Monaka.
4. den Volno ke koupání, v pozdních odpoledních hodinách odjezd do ČR
5. den Během dopoledne návrat do ČR

 

CENA ZAHRNUJE

 1 místo v autobuse

 2 nocleh v 3* hotelu (dvoulůžkový pokoj)

 2 snídaně

 1 zavazadlo, 1 palubní tašku

 Pojištění cestujících, léčebných výloh a zavazadel na 100 mil. Kč během přepravy

 Průvodce znalý destinace (s plným výkladem v autobusu a omezeným po cestě)

 Pojištění CK proti úpadku

CENA NEZAHRNUJE

 Fakultativní služby (nepovinné vstupy do objektů)

 Cestovní a úrazové pojištění (během pobytu) bez pojištění storna 27,- Kč / den

 Cestovní a úrazové pojištění (během pobytu) s pojištěním storna 30,- Kč / den

 Příplatek za jednolůžkový pokoj

NÁSTUP/VÝSTUP

Předběžné časy odjezdů:
Odjezd Prahy: v 20:00 - příjezd do Janova: 10:00h
Odjezd z Itálie: 19:00 - návrat Praha: cca 10:00h
Přesné časy budou upřesněny do týdne před nástupem na zájezd.

Odjezdová místa:
Praha
Beroun
Plzeň
Rozvadov / Svatá Kateřina

Termín

Počet nocí

Dosp. os. od

Typ dopravy

st 26.04.2017 - ne 30.04.2017

4 noci

5 890 Kč,  4 690 Kč 

Autokarem

pá 16.06.2017 - út 20.06.2017

4 noci

5 890 Kč,  4 690 Kč 

Autokarem

st 11.10.2017 - ne 15.10.2017

4 noci

5 890 Kč, 4 690 Kč 

Autokarem

 

Copyright © 2002-2005 CK DAKOL, s.r.o.          Provozováno na systému: STOVKA - rezervační systém pro cestovní kanceláře